Вітаємо з Всеукраїнським Днем Дошкілля!!!

Великогаївська об’єднана територіальна громада щиро вітає всіх працівників дошкільних навчальних закладів, розташованих на території громади із професійним святом!

15:54 27.09.2018

Дитячий турнір з міні-футболу

22 вересня 2018 року на майданчику зі штучним покриттям на території ЗОШ І-ІІІ ступенів села Товстолуг Тернопільського району, відбувся відбірковий турнір з міні-футболу між дитячими командами Великогаївської об´єднаної територіальної громади. Метою змагань було визначення кращих юних футболістів, які будуть представляти нашу громаду у дитячо-юнацькій футбольній лізі Тернопільської області.

12:41 27.09.2018

Нарада по ЦНАПУ

18 вересня 2018 року в адміністративному будинку Великогаївської сільської ради відбулася зустріч по створенню Центру надання  адміністративних послуг «Прозорий офіс» (надалі - ЦНАП) під керівництвом голови Великогаївської сільської ради Олега Кохмана.

17:00 19.09.2018

З ювілеєм

7 вересня 2018 року, свій 80-річний ювілей святкувала  дуже добра, щира, хороша Людина – Марія Іванівна Сабадаж. Лише декілька тижнів назад вона закінчила свою трудову діяльність у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.- дошкільний навчальний заклад» с. Великі Гаї. Цю чуйну, працьовиту, уважну, завжди усміхнену медсестру знають усі школярі Великих Гаїв, їх батьки, бабусі і дідусі. Адже, вона надавала першу медичну допомогу, вміла розрадити, допомогти в будь-якій ситуації – чи то біль живота, чи голови, чи вдарився, чи невдало стрибнув, чи забув вдома поїсти…….ще можна багато перечисляти . Марія Іванівна завжди вміла гарно згладжувати будь-які нестандартні ситуації, що виникали на роботі, з усіма знаходила спільну мову, вміла працювати і відпочивати. Хоча доля у неї нелегка, проте вона мужньо несла завжди свій хрест. Ця весела і неповторна жінка має феноменальну пам'ять, читає без окулярів, співає, декламує, дуже смачно готує, завжди уважна до всіх родичів, знайомих, співробітників, ніколи не забуває їх привітати з будь-якої нагоди.

12:18 07.09.2018

День незалежності у Великогаївській громаді

Кілька днів тому українці відсвяткували 27 День незалежності нашої держави. По всій країні проходили гучні святкування. Зокрема, гарно відмітили свято і на Тернопільщині.

10:36 29.08.2018

Олег КОХМАН: «Наше завдання – виховати здорову, спортивну молодь»

Реформа децентралізації в країні щоразу приносить нові плоди. Утворюються,  розвиваються об’єднані територіальні громади. У селах покращується інфраструктура, оновлюються школи, дитячі садочки тощо. Люди нарешті відчувають, що у державі відбувається час позитивних, дієвих змін.

10:23 28.08.2018