Святковий концерт у Баворові

28 січня 2018 року в сільському клубі села Баворів було велелюдно-на 150 річницю від дня народження В’ячеслава Титовича Будзиновського прийшло багато баворівчан та гостей.

10:33 29.01.2018

II етап стратегічного планування розвитку Великогаївської громади - 2022

Члени комітету стратегічного планування продовжують свою роботу над стратегічним плануванням Великогаївської громади - 2022. Друга зустріч відбулася 24 січня 2018 року в приміщенні Великогаївської школи  в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).  Учасники цієї зустрічі опрацювали такі питання:

10:48 25.01.2018

Північноамериканські партнери прагнуть до співпраці

1 серпня 2017 року почала діяти Угода про Зону Вільної Торгівлі між Україною та Канадою. Але мало хто знає, що її дія дуже обмежена. Не регламентами та нормативними документами. А безамбіційністю та боязливістю українських бізнесменів, які не готові вийти на ринки Північної Америки та продемонструвати всьому світу свій підприємницький потенціал на повну силу.

14:07 23.01.2018

Відгомін свята

Ще не вспіли Різдвяні свята розпочатися, як ми уже відбули Івана Предтечі, який, як кажуть в народі, взяв свята на плечі.  Проте у Великогаївській громаді вирішили  провести Різдво гучно з колядою та веселощами. Так, 21 січня у громаді, а саме селі Грабовець, пройшов другий парад вертепів.

16:55 22.01.2018

Світле Свято Водохрестя

Сьогодні, у Світле Свято Водохрестя по всіх храмах Великогаївської об’єднаної громади відбулися святкові богослужіння з посвятою води.

12:19 19.01.2018

Перша реєстрація шлюбу у новому 2018 році.

16 січня 2018 р. у Великогаївській сільській раді відбулася перша реєстрація шлюбу у новому році. Винуватцями дійства стали жителька села Смолянка Великогаївської ОТГ Юлія Володимирівна Жигал та житель села Прошова нашої громади Ігор Михайлович Качуровський.

11:54 16.01.2018