День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 13:09

Фото без описуДень Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, в цей день у с. Великі Гаї в парку "Гай Кобзаря" біля памятної дошки героям відбулися панахида за полеглими героями та мітинг-реквієм.

Розпочався захід з панахиди за полеглими, яку провів парох с. Великі Гаї

о. Володимир Хома. Після молитви присутні мали змогу разом із головою громади Олегом Кохманом, заступником голови Галиною Кравчинюк, секретарем Великогаївської сільської ради Іриною Скочеляс, начальником відділу освіти Мириславом Дишкантом, працівниками апарату та депутатами сільської ради, старостами сіл громади, членами виконавчого комітету, директорами шкіл громади  покласти квіти та запалити лампадки біля памятної дошки  Героїв Небесної Сотні

Під час заходу до присутніх звернувся голова Великогаївської громади Олег Кохман, який оцінив величезний вклад героїв Небесної Сотні для сьогодення і висловив сподівання, що подвиг цих хлопців у майбутньому не забудеться ніколи.

Вчитель історії НВК «ЗОШ І-ІІІст. -ДНЗ с. Великі Гаї» Великогаївської сільської ради Світлана Майка розповіла про історію спалаху  «Революції гідності» та передумови її виникнення.

Директор бібліотеки-філії села Великі Гаї Надія Прийма разом із учнями школи та читачами бібліотеки  підтримали всеукраїнську акцію «Ангели памяті» та прикрасили  деревце  біля дошки памяті Героїв Небесної Сотні  паперовими ангелятками  - виготовленими власноруч.