Шкільне «Галицьке весілля»

Дата: 22.02.2019 09:06
Кількість переглядів: 1979

Фото без опису21 лютого 2019р. у приміщенні НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ с. Великі Гаї» відбулося дуже красиве дійство-вистава «Галицьке весілля».

Переповнений актовий зал школи на півтори години став імпровізованою домівкою, до якої приходили старости, танцювали танці, проводили вінкоплетини,  обряд весілля, викупляли браму. Дуже хороші навики драматичного мистецтва показали діти та вчителі школи разом із завідуючим клубом с. Великі Гаї Миколою Гулем та подарували безліч приємних емоцій.

Від імені голови громади до присутніх звернулася заступник голови Великогаївської сільської ради Галина Кравчинюк, яка подякувала керівнику цього заходу Марії Яремі та усім учасникам за підтримання стародавніх традицій українського весілля та зауважила, що дуже важливо, зберігати та примножувати стародавні українські традиції.

Щиро дякуємо Етногалереї «Спадок» родини Демкури, товариству «Вертеп» за наданні костюми, адміністрації, учням та вчителям Великогаївської школи, за чудове та емоційне дійство, музикантам Михайлові Зеленому, Степану Халупнику, Ігорю Гевку, за музичне оформлення імпровізованого весілля.

Особлива подяка керівнику Марії Яремі за організацію та проведення вистави «Галицьке весілля»