Дата: від до Скинути

Представники Великогаївської ОТГ беруть участь у навчальних зборах військовозобов’язаних запасу Збройних Сил України

У відповідності до розпорядження начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 27.07.2017 року № 501/4/М 2059 в Україні проводяться навчальні збори військовозобов’язаних запасу на базі військових частин бойового складу Збройних Сил України.

12:54 02.09.2017

Шановні жителі Великогаївської громади!

24 серпня 2017 року, у день, який єднає всіх українців,  на стадіоні села Товстолуг вперше відбулося спільне святкування Дня незалежності України в нашій громаді. Шановна громадо! Єднаймося! Єднаймося у справах господарських, економічних, політичних, духовних - і тоді справді наведемо лад у нашому домі, нашій громаді, нашій незалежній Україні!!!

07:44 27.08.2017

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017-й рік

Виконком Великогаївської сільської ради просить громадян-власників житлової нерухомості (квартири/квартир, незалежно від їх кількості, загальною площею більше 60 квадратних метрів; житлового будинку/будинків, незалежно від їх кількості, загальною площею більше 120 квадратних метрів; різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків – загальною площею більше 180 квадратних метрів) оплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2017-й рік. Оплата здійснюється до 15 серпня 2017 року, а з 16 серпня 2017 року почне нараховуватися пеня за несвоєчасну сплату даного податку. За додатковою інформацією щодо податку на нерухоме майно просимо звертатися за телефонами (0352) 49-00-98, 49-02-98.

09:41 28.07.2017

День села Дичків

В неділю 30 липня о 18:00 год. на території сільського стадіону села  Дичків відбудеться свято «День села Дичків».

12:25 27.07.2017

День села Скоморохи

В неділю 30 липня о 16:00 год. в селі Скоморохи на території Скоморохівської загальноосвітньої школи відбудеться свято «День села Скоморохи».

11:56 27.07.2017