Зустріч з представниками духовенства Великогаївської ОТГ

18 липня 2017 року у клубі села Грабовець відбулася зустріч керівництва Великогаївської сільської ради із представниками духовенства ОТГ. Від сільської ради у зустрічі взяли участь Великогаївський сільський голова Олег Кохман, начальник відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та комунальної власності Галина Кравчинюк, начальник юридичного відділу Михайло Лисиканич, старости сіл громади: Наталія Баньковська, Тарас Дідик, Микола Дорош, Ігор Прус та Надія Салабай, в. о. старости сіл Товстолуг та Застінка Ірина Римар. Від духовенства на зустріч прибули парохи сіл Великогаївської ОТГ.

17:05 20.07.2017

Прийом жителів Великогаївської ОТГ фахівцями Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

Відповідно до плану-графіку виїзних заходів на території Великогаївської сільської ради на II півріччя 2017 року фахівцями Тернопільського міськрайонного центру зайнятості будуть надаватись інформаційно-консультаційні послуги, в т. ч. щодо пошуку роботи, умов та порядку реєстрації, перереєстрації, безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю; надання профорієнтаційних послуг, в т.ч. із застосуванням психодіагностичних методик; надання роз'яснення роботодавцям щодо найманих працівників та послуг служби зайнятості.

09:09 20.07.2017

Земельний податок за 2017-й рік

Виконком Великогаївської сільської ради просить усіх громадян-власників земельних ділянок оплатити земельний податок за 2017-й рік. Оплата здійснюється до 15 серпня 2017 року, а з 16 серпня 2017 року почне нараховуватися пеня за несвоєчасну сплату земельного податку. За додатковою інформацією щодо земельного податку просимо звертатися за телефонами (0352) 49-00-98, 49-02-98.

17:09 13.07.2017

Схід громадян в селі Козівка

11 липня 2017 року в старостинському офісі села Козівка відбулася робоча зустріч  сільського голови Олега Кохмана з жителями даного села.

16:58 12.07.2017

Робочий об’їзд об’єктів інфраструктури Великогаївської ОТГ

4 липня 2017 року голова Тернопільської райдержадміністрації Олександр Похилий разом з головою громади Олегом Кохманом здійснили робочий об’їзд об’єктів інфраструктури Великогаївської об’єднаної територіальної громади, на яких проведено чи то проводяться ремонтні роботи за кошти місцевого та/або державного бюджетів.

12:41 04.07.2017