Дата: від до Скинути

Навчальний тур:  "Досвід впровадження реформи децентралізації ОТГ. Переваги реформи та ризики. Створення нових громад і приєднання до існуючих."

Навчальний тур: "Досвід впровадження реформи децентралізації ОТГ. Переваги реформи та ризики. Створення нових громад і приєднання до існуючих."

2 червня 2017 року Великогаївська ОТГ приймала  голів сільських/селищних рад  Гусятинського, Бережанського та Козівського районів, які ще не прийняли рішення про утворення об'єднаної територіальної громади або приєднання до існуючої. Тема навчального туру:  "Досвід впровадження реформи децентралізації ОТГ. Переваги реформи та ризики. Створення нових громад і приєднання до існуючих." Даний захід організований   Тернопільським Центром розвитку місцевого самоврядування за сприяння програми U-Lead with Europe.

15:46 06.06.2017

Тернопільська танцювальна весна

20 травня 2017 року в місті Тернопіль відбувся обласний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Тернопільська танцювальна весна».  Участь в конкурсі взяв зразковий аматорський ансамбль танцю «Візерунок» клубу села Баворів Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

17:15 01.06.2017

Семінар старост

Старости Великогаївської об’єднаної територіальної громади 31.05.2017р. взяли участь в 1-денному семінарі "Староста-місцевий лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної громади".

16:11 01.06.2017

ВЕЛИКОГАЇВСЬКА ГРОМАДА ПОКАЗАЛА ВСІЙ ОБЛАСТІ, ЯК ПОТРІБНО ОРГАНІЗОВУВАТИ СВЯТО ФУТБОЛУ!

Як потрібно організовувати футбольні матчі, продемонстрували у Великогаївській об’єднаній громаді. На відкриття футбольного сезону у В. Гаї завітало 1200(!) глядачів, що є неймовірним високим показником для змагань аматорських колективів області.

15:35 30.05.2017

Виїзна службова нарада на території Козівського старостинського округу

29 травня 2017 року відбулася чергова виїзна нарада старост та керівників структурних підрозділів Великогаївської сільської ради. На цей раз захід проводився на території Козівського старостинського округу.

15:05 30.05.2017