Виїзна службова нарада на території Грабовецього старостинського округу

22 травня 2017 року відбулася чергова виїзна нарада керівників структурних підрозділів сільської ради та старост сіл Великогаївської об’єднаної територіальної громади. На цей раз делегація вирушила до Грабовецького старостинського округу.

11:46 23.05.2017

Вітання Матерів у Козівці

14 травня в приміщенні будинку культури села Козівка відбувся урочистий концерт з нагоди Дня Матері. З вітальним словом перед присутніми виступили отець-декан Василь Брегін та староста села Тарас Дідик.

12:45 16.05.2017

3 тур Чемпіонату Тернопільського району для команд  Великогаївській ОТГ був переможним

3 тур Чемпіонату Тернопільського району для команд Великогаївській ОТГ був переможним

14 травня 2017 року на «День Матері» всі шість команд Великогаївської об’єднаної територіальної громади виграли свої матчі. Виграшами наші хлопці привітали своїх матерів зі святом.

09:40 16.05.2017

Свято матері в селі Застінка

В клубі села Застінка відбулося вручення медалей"За відвагу" жителям села-учасникам АТО Шпаку І.Б. та Корендію В.Є.. Медалі вручав бойовий офіцер з побратимами, ветеран АТО Гулик В.П.

08:32 16.05.2017

Виконавчий комітет Великогаївської сільської ради відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2013 р. № 1160-ІV, з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Великогаївської сільської ради «Про затвердження виробничої програми вивозу твердих побутових відходів Дочірнього підприємства фірми  «Альтфатер Тернопіль» на 2017 рік та встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів для Дочірнього підприємства фірми «Альтфатер Тернопіль»:

14:23 10.05.2017

Засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради 28 квітня 2017 року

28 квітня 2017 року в залі засідань Великогаївської сільської ради відбулося засідання виконавчого комітету. Участь у даному засіданні взяли сільський голова Олег Кохман, члени виконавчого комітету, в т. ч. старости та керівники структурних підрозділів сільської ради.

13:26 05.05.2017

День пам’яті та примирення

5 травня 2017 року учні, вчителі Великогаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, працівники апарату Великогаївської сільської ради разом із парохом церкви Пресвятого серця Христового о. Володимиром вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до пам'ятника Невідомому солдату.

13:07 05.05.2017