Дата: від до Скинути

Засідання виконавчого комітету Великогаївської сільської ради 08 вересня 2017 року

08 вересня 2017 року в приміщенні клубу села Великі Гаї відбулося засідання виконавчого комітету. Участь у даному засіданні взяли заступник сільського голови Галина Кравчинюк, члени виконавчого комітету, в т. ч. старости та керівники структурних підрозділів сільської ради.

11:40 08.09.2017

Виконавчий комітет Великогаївської сільської ради відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2013 р. № 1160-ІV, з метою одержання зауважень і пропозицій фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Великогаївської сільської ради «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території для Комунального підприємства «Великогаївський сількомунгосп»:

10:53 08.09.2017

Зустріч з регіональним менеджером Корпусу Миру США в Україні

30 серпня 2017 року в приміщенні клубу села Великі Гаї відбулась зустріч з регіональним менеджером Корпусу Миру США в Україні Наталією Биковою. Участь в зустрічі взяли представники Великогаївської ОТГ: заступник сільського голови Галина Кравчинюк, начальник відділу культури, молоді і спорту Степан Гуля, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти виконавчого комітету сільської ради Тетяна Лазута та заступники директорів шкіл з виховної роботи: Олександра Цьомик,  Наталія  Сабадаж і Марія Дмитерко.

16:54 06.09.2017

Представники Великогаївської ОТГ беруть участь у навчальних зборах військовозобов’язаних запасу Збройних Сил України

У відповідності до розпорядження начальника Генерального штабу Збройних Сил України від 27.07.2017 року № 501/4/М 2059 в Україні проводяться навчальні збори військовозобов’язаних запасу на базі військових частин бойового складу Збройних Сил України.

12:54 02.09.2017

Шановні жителі Великогаївської громади!

24 серпня 2017 року, у день, який єднає всіх українців,  на стадіоні села Товстолуг вперше відбулося спільне святкування Дня незалежності України в нашій громаді. Шановна громадо! Єднаймося! Єднаймося у справах господарських, економічних, політичних, духовних - і тоді справді наведемо лад у нашому домі, нашій громаді, нашій незалежній Україні!!!

07:44 27.08.2017