52 сесія депутатів Великогаївської об'єднаної територіальної громади

Дата: 31.07.2020 14:16

Фото без опису

31 липня 2020 року у залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ відбулося засідання чергової 52 сесії депутатів Великогаївської об’єднаної територіальної громади. Під час засідання депутатами розглянуто 33 питання порядку денного:

звіт про діяльність комунального підприємства «ГРОМАДА СЕРВІС» презентував керівник КП Олег Колісник, звільнення з посади т.в.о директора Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Дзядик О.І., затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади за 6 місяців  2020  року, внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік, затвердження передавальних актів основних засобів та товаро-матеріальних цінностей, списання безнадійної дебіторської заборгованості по АК АПБ Україна», проведення конкурсу на написання проєкту тексту та музики «Гімн Великогаївської об’єднаної територіальної громади», внесення змін до  структури  чисельності закладів культури Великогаївської сільської ради, затвердження фінального звіту  з  виконання Плану удосконалення надання  послуги поводження з твердими побутовими  відходами та прибирання  територій загального користування, затвердженого  рішенням  сесії від 16.04.2019 року  № 795, про зміну дислокації місцевої пожежної команди Великогаївської сільської ради,  затвердження Положення про  оренду комунального майна Великогаївської  обєднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна, виключення  з  членів  особистого селянського  господарства, припинення права користування земельною ділянкою, дозвіл на складання технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою, затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки,  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, дозвіл на розроблення детального плану території, затвердження детального плану території, затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки, поновлення договору оренди земельної  ділянки комунальної власності, затвердження Акту погодження меж земельної ділянки із суміжними землевласниками та землекористувачами, надання дозволу на проведення експертної  грошової оцінки орендованої земельної ділянки для подальшого продажу у власність, надання дозволу на затвердження експертної грошової оцінки орендованої земельної ділянки для подальшого продажу у власність, укладання  договору оренди земельної  ділянки комунальної власності, внесення змін до рішення сесії, включення земельних ділянок до переліку земельних ділянок   комунальної власності для подальшого  продажу їх права оренди, права власності на земельних торгах та надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  шляхом продажу на     земельних торгах права оренди, права власності  на них на території Великогаївської сільської ради, затвердження та присвоєння назви провулку Зелений, затвердження розпорядження сільського голови, виділення одноразової допомоги, внесення змін до програми Великогаївської сільської ради.