Конкурс написання проєкту тексту та музики «Гімн Великогаївської об’єднаної територіальної громади»

Дата: 17.08.2020 16:59

Рішенням Великогаївської сільської ради оголошено конкурс з 01 серпня 2020 року по 01 грудня 2020 року на написання проєкту тексту та музики «Гімн Великогаївської об’єднаної територіальної громади», з метою збереження історичної та культурної спадщини, національної гідності та любові до рідного краю, утвердження звичаїв і традицій українського народу, сприяння розвитку населених пунктів Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 01 серпня 2020 року по 01 грудня 2020 року;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 01 грудня 2020 року по 04 грудня 2020 року;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 07 грудня 2020 року по 11 грудня 2020 року;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 14 грудня 2020 року;

5 етап – затвердження Великогаївською сільською радою тексту та музики Гімну Великогаївської об’єднаної територіальної громади відбудеться на засіданні чергової сесії Великогаївської сільської ради.

Переможці конкурсу визначаються за номінаціями:

- «Краще написання тексту та музики гімну Великогаївської обєднаної територіальної громади»

- «Краще написання тексту гімну Великогаївської обєднаної територіальної громади»

- «Краще написання музики гімну Великогаївської обєднаної територіальної громади»

Вимоги до конкурсних робіт

1. Текст гімну має бути написаний українською мовою. Стиль і лексика тексту мусять відповідати загальновизнаним етично-моральним нормам. Допускається використання місцевих діалектизмів.

2.Запропонований текст повинен мати високий поетичний рівень, містити ознаки ліричного твору (ритм, рима, благозвучність та ін). Мистецький твір – Гімн Великогаївської об’єднаної територіальної громади повинен відображати історичні корені, спрямованість виробничої діяльності та традицій жителів громади. Гімн громади повинен бути невеликий за об'ємом, носити урочистий характер, мелодія повинна легко запам'ятовуватись.

3. Текст гімну має бути покладений на музику та поданий у вигляді нотного запису.

4 Додатково учасники конкурсу можуть подавати (надсилати) музику (фонограму) гімну або готовий музичний твір у форматі аудіофайла з розширенням wav, mp3 в електронному вигляді або на електронному носії.

5. Текст і музика гімну Великогаївської об’єднаної територіальної громади повинні відображати історичну і культурну спадщину, звичаї і традиції, прагнення його мешканців жити в незалежній Українській державі.

6. Текст і музика мають бути авторськими та не містити плагіату.

На конкурс з написання тексту та музики гімну Великогаївської об’єднаної територіальної громади учасник подає (надсилає) наступні документи:

- заявку на участь у конкурсі (зразок додається);

- текст гімну (на аркуші паперу формату А4 або в електронному вигляді у форматі doc, docx);

- ноти (мелодію) гімну (на нотному аркуші);

- за бажанням – аудіофайл гімну (у  форматі wav, mp3).

Порядок подачі конкурсних робіт

1. Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою до Великогаївської  сільської ради на адресу: с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98

2. Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну пошту Великогаївської сільської ради – 04394875@mail.gov.ua

Переможець конкурсу на кращий текст і музику гімну Великогаївської об’єднаної територіальної громади нагороджуються спеціальним дипломом та одержує грошову винагороду у сумі 2000 (дві тисячі) гривень. У разі, якщо переможцями на кращий  текст і музику гімну є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл.

Переможці конкурсу зобов’язуються передати за договором виключні майнові авторські та суміжні права на текст та музику організатору конкурсу –  Великогаївскій сільській раді.

Великогаївська сільська рада

(прізвище, ім’я, по батькові)

(місце проживання)

(контактний телефон)

(електронна пошта)

на участь у конкурсі на написання проекту тексту та музики

«Гімну Великогаївської об’єднаної територіальної громади»

Прошу дозволити мені участь у конкурсі на написання проекту тексту та музики «Гімну Великогаївської об’єднаної територіальної громади». З умовами проведення конкурсу ознайомлений(на)  та погоджуюсь.

Дата                                                                                                    Підпис