Турнір з пляжного волейболу до 29 річниці Дня Незалежності України

Дата: 20.08.2020 08:57

16 серпня 2020 року на стадіоні села Великі Гаї  з нагоди 29 річниці Дня Незалежності України відбувся відкритий турнір з пляжного волейболу серед команд фізкультурно-спортивних клубів сільських, селищних рад, сіл об’єднаних територіальних громад Тернопільського району. Даний турнір проводиться з метою залучення жителів району до занять фізичною культурою та спортом, популяризацією пляжного волейболу серед молоді та ветеранів району та організації змістовного дозвілля.

Цього року участь у змаганнях прийняли вісім команд молоді та три команди чоловіків віком сорок років і старше. За результатами підсумкового рапорту арбітра представники Великогаївської громади виступили вдало: зокрема Дмитро Ізбянський та Віталій Поглод (40+) вибороли 1 місце, а молодь Сергій та Олександр Ізбянські задовільнилися третім, призовим, місцем.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман висловлює щиру подяку учасника за вдалу участь у змаганнях, а  ФСТ «Колос» керівник Іван Кульбіцький та відділу культури молоді та спорту Великогаївської сільської ради ОТГ начальник Степан Гуля за відмінну організацію та проведення змагань.