У Великогаївській сільській раді відбулась робоча зустріч з представниками Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Тернопільській області

Дата: 20.08.2020 08:22

Фото без опису

18 серпня у Великогаївській сільській раді відбулась робоча зустріч працівників ЦНАПу Великогаївської сільської ради ОТГ зі заступницею начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Тернопільській області Людмилою Гетьман спільно з начальником відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Василем Марцинкевичем під час якої провели роботу з працівниками ЦНАПу Великогаївської сільської ради та обговорили питання налагодження ефективної взаємодії органів юстиції Тернопільщини з Великогаївською сільською радою у питаннях реалізації державної політики у сфері державної реєстрації юридичних осіб.  Під час зустрічі начальник відділу центру надання адміністративних послуг Наталія Висоцька ознайомила гостей з роботою центру в частині надання адміністративних послуг різного характеру та обговорили питання основних змін у нормативно-правових актах, які стосуються державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, особливості застосування на практиці деяких норм законодавства з питань державної реєстрації нерухомості та бізнесу, нові зміни до земельного законодавства,  щодо внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про кінцевих бенефіціарних власників юридичних осіб та особливостей оформлення документів, що подаються громадськими об’єднаннями для проведення державної реєстрації з врахуванням внесених змін до законодавства.
  Також, наголошено на нові форми заяв у сфері державної реєстрації громадських формувань, які набрали чинності з 1 червня 2020 року. Особливу увагу звернули на оновлене програмне забезпечення ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.