Чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики

Дата: 20.08.2020 09:41

19 серпня 2020 року  на центральному стадіоні міста Тернопіль відбулися обласні змагання чемпіонат Тернопільської області з легкої атлетики (ю.д.2003-2004, 2005 р.н.і мол). Участь у змаганнях взяла команда Великогаївської  ОТГ у складі: Федьків Лілія, Федьків Юлія, Клеха Олег, Назарко Тарас, Дусанівська Віталіна, Дусанівська Сніжана під керівництвом тренера Володимира Назарко.

Дуже вдалим виявився результат, адже 5 зі шести наших юних спортсменів пробилися на п’єдестал пошани. Так за результатом підсумкового протоколу наші спортсмени вибороли:Федьків Лілія (с.Застінка) 2003р. 100м. 1 місце, Федьків Лілія (с.Застінка) 2003р. 400м. 1 місце, Федьків Юлія (с.Застінка) 2003р. 100м. 2 місце, Федьків Юлія (с.Застінка) 2003р. 400м. 2 місце, Клеха Олег (с.Товстолуг) 2004р. 100м. 3 місце, Назарко Тарас (с.Товстолуг) 2005р. 100м. 3 місце, Дусанівська Віталіна (с.Дичків) 2006р. 400м. 3 місце та Дусанівська Сніжана (Дичків) 2007р. 100м. 4 місце.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку усім юним атлетам за участь і чудові результати, тренеру Володимирові Назарку за прекрасну підготовку спортсменів,  Тернопільському районному ДЮСШ директор Олександр Шум та відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради ОТГ начальник Степан Гуля за підтримку та розвиток легкоатлетичного спорту на теренах Великогаївської громади та Тернопільського району.