Партнерська зустріч

Дата: 26.02.2020 18:24

Фото без опису

26 лютого 2020 року у залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ відбулася зустріч представника  компанії NARAS Sweden AB Юлії Іванової,  на замовлення Шведського агентства міжнародного розвитку(Sida) в рамках проекту «U-LEAD З Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку - Компонент 2 «Створення центрів надання адміністративних послуг та підвищення проінформованості населення про місцеве самоврядування»  з керівництвом Великогаївської сільської ради: заступником сільського голови  Галиною Кравчинюк, секретарем Великогаївської сільської ради Іриною Скочеляс та начальником ЦНАПу  Наталією Висоцькою та старостами і діловодами. На даній зустрічі обговорили питання, щодо завершення інституційної та фізичної модернізації ЦНАПу і 6 віддалених робочих місць(ВРМ) у Великогаївській ОТГ.

Пані Юлія провела презентацію для персоналу Великогаївської сільської ради та ЦНАПу, щодо інформування та залучення населення для підвищення проінформованості  громадян та  надання адміністративних послуг

Також протягом дня гостя разом із керівництвом громади відвідала  старостинські округи Товстолуг, Баворів, Козівка де розміщено меблі, які отримані за кошти Європейського Союзу в рамках проекту «U-LEAD З Європою»