Набирають обертів ХХХ сільські спортивні ігри

Дата: 24.02.2020 15:39

Фото без опису

23 лютого 2020 року у малому залі Тернопільської районної державної адміністрації відбулися змагання із шахів у залік ХХХ сільських спортивних ігор Тернопільського району.

Участь у цих змаганнях прийняли шахісти та шахістки Великогаївської громади із сіл Великі Гаї, Баворів та Товстолуг. Згідно регламенту турніру за кожну команду виступало 2 учасники (чоловік та жінка).

Згідно підсумкової таблиці команди нашої громади розмістилися на таких позиціях: Великі Гаї – 2 місце, Баворів – 9 місце, Товстолуг – 11 місце.

У особистому заліку Сохор Назар та Фіалка Оксана(обоє с. Великі Гаї) зайняли третє місце.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, щиро дякує учасникам змагань, які достойно представили Великогаївську громаду на даних змаганнях.