46 сесія сьомого скликання

Дата: 05.03.2020 16:14

4 березня 2020 року у залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ відбулася чергова 46 сесія сьомого скликання депутатів Великогаївської сільської ради. На сесії розглядалися питання: про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, про затвердження міжбюджетного трансферту до Тернопільського міського бюджету, про затвердження міжбюджетного трансферту до Тернопільського районного бюджету, про внесення змін до Програм сільської ради, про затвердження Положення про щорічний конкурс проектів ЗО Великогаївської сільської ради «Сучасне освітнє середовище» на «Грант ім.Мирослава Дишканта», про виконання плану соціально-економічного розвитку Великогаївської сільської обєднаної територіальної громади за 2019 рік, про затвердження Плану соціально-економічного розвитку на 2020 рік, про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік, про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів сільського бюджету на 2020 рік, про надання згоди на прийняття до комунальної власності Великогаївської сільської об’єднаної територіальної громади майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району, про забезпечення фінансування з місцевого бюджету Великогаївської сільської об’єднаної  територіальної громади відшкодування пільг реабілітованим громадянам, ветеранам  ОУН-УПА, особам з інвалідністю внаслідок війни,учасникам бойових дій, учасникам війни, членам сімей загиблих  (померлих) ветеранів війни, ветеранам органів внутрішніх справ, громадянам, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи, багатодітним сім’ям, ветеранам військової служби, вдовам (вдівцям), ро внесення змін до структури чисельності працівників клубних закладів Великогаївської сільської ради, про внесення змін до статуту комунального закладу Великогаївської сільської ради «Клуб села Великі Гаї», про укладення договору оренди нежитлового приміщення, про затвердження звіту про експертну оцінку майна комунальної власності, про затвердження нової редакції Положень про відділи Великогаївської сільської ради, про купівлю будівлі (приміщення) магазину на території Великогаївської сільської ради, земельні питання, про внесення змін до проекту землеустрою з організації та встановлення  меж територій ландшафтного заказника місцевого значення «Наші Гаї» в межах населеного пункту с.Великі Гаї Великогаївської сільської ради, про скасування рішення сесії та різне.