Відкрився кабінет осередку спілкування «Леді-Лідерка»

Дата: 26.05.2020 10:24

Фото без опису

22 травня 2020 року у День вишиванки, відбулася іще одна важлива подія у Великогаївській сільській раді ОТГ, привітно відчинив двері відремонтований кабінет осередку   спілкування «Леді-Лідерка».

Чарівні, розумні і впевненні у собі жінки тут зможуть самореалізуватися, поділитися досвідом, вносити пропозиції та стати активними учасницями у процесах децентралізації.

Відкриття відбулося за сприяння 14-ї академії жіночого лідерства, який реалізувався Українським  жіночим фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми "Децентралізація приносить  кращі результати та ефективність (DOBRE)" Великогаївська ОТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі із організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID)" та за підтримки голови Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олега Кохмана.

У цей день на відкриття завітала  психолог, арт-терапевт, психодрама-практик Ірина Фенц, яка провела тренінг про Баланс життя для випускниць 14-ї АЖЛ.