Акцію «Великодній кошик» провели напередодні пасхальних свят.

Дата: 26.04.2019 10:38

Фото без описуНапередодні Великодніх свят, у всіх селах громади за допомогою старост та соціальних працівників були вручені одиноким та учасникам АТО «Великодні Кошики» з продуктів першої необхідності.

Великогаївська обєднана територіальна громада дякує  усім підприємцям, які долучилися фінансово, до ініціативи депутатів сільської ради ОТГ про допомогу одиноким, учасникам АТО Великогаївської громади.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку  ПАТ «Птахофабрика Тернорпільська» Петру Сачику, ФГ «Дідик 2012» Андрію Дідику, Сергію Петришину, ФГ «Березовського» Юрію та Наталії Березовським, СПП «Мричко» Надії та Іванові Мричкам, ПП «Агрофірма Медобори» Володимиру Крупніцькому, ФГ «Скочеляс» Василю Скочелясу, Олександру Курію, ПП «Кварі» Олександрі Мдінарадзе, ТОВ «ТЕРЕКОПОСУД» Роману Валовичу, Аркідію Авдєєву, ПП Зіновію Литвину за фінансову підтримку акції «Великодній кошик» та бажає усім меценатам міцного здоровя і Веселих свят.