Озеленення НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї»

Дата: 25.04.2019 08:54

25 квітня 2019 року на території НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї» з ініціативи соціально-спортивної школи «Реал» м. Мадрид та за участі почесного консула республіки Угорщина в м. Тернопіль  Тетяни Чубак та голови Великогаївської сільської ради ОТГ Олега Кохмана разом із заступником голови Галиною Кравчинюк та адміністрацією школи відбулася перша акція по озелененню території.

Фото без опису Було висаджено 20 дерев на території школи. Це перша така акція з ініціативи соціально-спортивної школи «Реал» м. Мадрид і спрямована вона на те, щоби показати дітям важливість озеленення, адже не дарма в народі кажуть що дерева, це легені планети.

В дуже легкій та невимушеній атмосфері пройшов захід, який залишиться в памяті дітей надовго, адже робити добрі справи завжди приємно. А залишити слід в майбутнє – ще приємніше.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку  учням та вчителям соціально-спортивної школи «Реал» м. Мадрид, почесному консулу республіки Угорщина в м. Тернопіль  Тетяні Чубак, адміністрації та техперсоналу НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї» за озеленення території школи.