Поглиблений тренінг із Ґендерно-орієнтавоного бюджетування

Дата: 17.01.2019 14:24

Фото без описуДва дні 16 та 17 січня 2019 року у Залі засіданнь Великогаївської сільської ради відбувався поглиблений тренінг із Ґендерно-орієнтованого бюджетування (ҐОБ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність(DOBRE)».

Під час тренінгу експерт проекту DOBRE  Наталія Тарасенко використала різні моделі підходу до слухачів, що більше зацікавлювало їх до співпраці та діалогу. Це і групові вправи такі як  «Дерево проблем» та «Дерево цілей. Дерево завдань», та обговорення Ґендерно-орієнтовного бюджетування: підходи до роботи на рівні громад.

16 січня 2019 року  Наталія Тарасенко працювала з працівниками апарату Великогаївської сільської ради.

17 січня провела консультації з працівниками відділу освіти Великогаївської обєднаної територіальної громади.