Зустріч керівництва громади з волонтером Корпусу Миру Таєм Смітом

Дата: 13.02.2019 17:20

Фото без опису12 лютого 2019 року в приміщенні Великогаївської сільської ради відбулася зустріч керівництва громади з волонтером Корпусу Миру Таєм Смітом. На засідані були присутні голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, заступник голови Галина Кравчинюк, начальник відділу освіти Великогаївської сільської ради Мирослав Дишкант, начальник відділу культури,молоді та спорту Великогаївської сільської ради Степан Гуля, волонтер Корпусу Миру Тай Сміт та його партнер голова молодіжної громадської організації «Поштовх вперед» Оксана Королюк.

Уже на протязі 1 року і трьох місяців у Великогаївській обєднаній територіальній громаді працює і допомагає молоді волонтер Корпусу Миру Тай Сміт. За цей час він прийняв участь у багатьох проектах спільно із працівниками Великогаївської сільської ради та вчителями навчальних закладів громади а також у проектах молодіжної громадської організації «Поштовх вперед». А тому на зустрічі було вирішено продовжити співпрацю з Корпусом Миру та запросити наступного волонтера. Співпраця триватиме наступні два роки з жовтня 2019р. по жовтень 2021р.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)