Перший тур чемпіонату Тернопільського району з футболу

30 квітня 2017 року на полях Тернопільського району відбувся перший тур чемпіонату Тернопільської району з футболу. Нашу громаду в чемпіонаті представляє шість команд: Білоскірка, Товстолуг, Прошова, Великі Гаї, Дичків і Баворів. Всі команди фінансуються з сільського бюджету.

15:13 03.05.2017

Навчальний візит делегатів із новоутворених об'єднаних громад до Великогаївської сільської ради

Із навчальним візитом на Тернопільщину прибула делегація у складі сорока восьми осіб із Луганської, Донецької, Закарпатської та Львіської областей. Мета візиту – ознайомитися із роботою і досягненнями новостворених об’єднаних територіальних громад Тернопільщини, а також обговорити нові можливості реформи децентралізації. 24 квітня відбулась нарада, в якій взяли участь керівники області та представники Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування. Серед іншого, обговорили проблемні питання, що виникають в процесі об’єднання. Також впродовж трьох днів делегація з чотирьох областей знайомилася із роботою найбільш успішних громад Тернопільщини.

10:03 28.04.2017

31 річниця аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2017 року в актовому залі Великогаївської сільської ради відбулося вшанування ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, які проживають на території Великогаївської об’єднаної територіальної громади.

10:35 27.04.2017

ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ «ЦІЛІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ: РЕГІОНАЛЬНИЙ ВИМІР В УКРАЇНІ»

20 квітня 2017 року в конференц-залі Президії Національної академії наук України за сприяння Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) був проведений круглий стіл «Цілі сталого розвитку: регіональний вимір в Україні». Організатори заходу – Всеукраїнська екологічна ліга та Національна екологічна рада України.

09:58 24.04.2017

18 – 19 квітня 2017 року в місті Києві у приміщенні готелю Ramada Encore Kyiv (конференц-зал “Chill Out”, 2 поверх) відбувся Семінар-тренінг щодо підготовки плану дій та моніторингу реалізації стратегій у перший рік.

10:20 21.04.2017

Семінар-тренінг «Практичні навички підготовки інфраструктурних проектів»

19 квітня 2017 року в селі Байківці відбувся семінар-тренінг «Практичні навички підготовки інфраструктурних проектів». В семінарі взяли участь три працівники Вликогаївської сільської ради, а саме: начальнику відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головний  бухгалтер Наталія Бойко, спеціаліст-юристконсульт I категорії відділу освіти Марія Петрик та завідувач сектору культури, молоді і спорту Степан Гуля. Семінар-тренінг проходив під егідою Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України.

14:48 20.04.2017

Великодні ягілки у Дичкові

18 квітня біля церкви Преображення Господнього у селі Дичкові парафіяни разом із церковним хором і парохом села о.Олегом весело святкували величне свято для всіх християн Воскресіння Господнє. Біля храму звучали великодні ягілки, веснянки, пісні про велику радість, Воскресіння Спасителя нашого Ісуса Христа. В веселому дійстві приймали участь всі бажаючі, не залежно від віку. Після цього найменші діточки велело грали хустинки, співали пісеньки і веселим милозвучним дзвоном радісно усім сповіщали: Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

10:57 20.04.2017