Робити добро завжди приємно

Дата: 03.01.2019 10:16

Фото без опису   В переддень святкових днів у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді, вже традиційно у рамках програми соціального захисту окремих категорій громадян, проходила доброчинна акція по врученню подарунків учасникам  АТО, одиноким, інвалідам І групи.  Ініціатором цієї акції є голова та депутатський корпус  Великогаїівської сільської ради ОТГ.

Висловлюю щиру подяку та сподіваюся  на подальшу спільну співпрацю депутатам Великогаївської об'єднаної територіальної громади за виділенні кошти та усім суб’єктам господарювання, які  допомогли фінансово: ПАТ «Птахофабрика Тернопільська»  керівник Петро Сачик, ФОП Зіновій Литвин, ПП «Агрон» керівники Юрій та Наталія Березовські, ФГ «Дідик 2012» керівник Андрій Дідик, ФГ «Скочеляс» керівник Василь Скочеляс, ФГ «Баворовського» керівник Антон Баворовський, ФОП «Таванюк В.», «Автомоторс Тернопіль», ФОП Сергій Петришин.

голова Великогаївської

об’єднаної територіальної громади                                                      Олег Кохман