квітень-грудень 2019 року

Майже 1,2 млрд грн ПДВ сплатили до державної скарбниці платники Тернопільщини

Упродовж січня-листопада цього року суб’єкти господарювання Тернопільщини спрямували до Державного бюджету України 1 млрд 154,9 млн грн податку на додану вартість. Порівняно із відповідним минулорічним періодом фактичні надходження збільшились на 18,8 млн грн або на 1,7 відсотка.

16:57 18.12.2019

Інформація про залишок коштів на електронному рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ

Відповідно до вимог пп. 14.1.56 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 розд. І Податкового кодексу України (далі - ПКУ)  з метою реалізації платниками податків та державними, у тому числі контролюючими, органами своїх прав та обов’язків, визначених ПКУ, іншими законодавчими та нормативно-правовими актами, наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 затверджено Порядок функціонування Електронного кабінету.

16:57 18.12.2019

Заокруглення дрібних монет: чи будуть наслідки для бази оподаткування ПДВ

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що пунктом 4 постанови Правління Національного банку України від 15 березня 2018 року №25 «Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів» (далі – Постанова №25) встановлено обов’язок юридичних осіб незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність, з 01.07.2018 при відсутності монет дрібних номіналів проводити заокруглення загальних у чеку сум розрахунків готівкою за товари (роботи, послуги) та загальних сум розрахунків в акті про видачу коштів чи іншому документі, що оформляється під час повернення коштів у разі повернення товару за правилами, встановленими вказаним пунктом.

Задля підтримки армії платники Тернопільщини сплатили понад 257 млн гривень

Упродовж січня-листопада цього року до загального фонду державного бюджету платники податків Тернопільщини перерахували 257 млн грн військового збору. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький.

16:56 18.12.2019

Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку: нюанси отримання

Відповідно до п. 299.1 ст. 299 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) реєстрація суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

16:56 18.12.2019

Адмінпослугами у Центрах обслуговування платників Тернопілля скористалися майже 105 тисяч людей

У січні-листопаді 2019 року 17 Центрів обслуговування платників органів ДПС Тернопільської області відвідали 299331 платник податків. За цей час податківці надали 104964 адміністративних послуги.

16:55 18.12.2019

Включення до складу витрат сплаченої суми єдиного внеску підприємцем на загальній системі оподаткування

Відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є фізичні особи-підприємці.

16:55 18.12.2019

#Тиждень_права: пільги учасникам ООС зі сплати земельного податку

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що ст.281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) передбачено пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб.

16:54 18.12.2019