Задля підтримки армії платники Тернопільщини сплатили понад 257 млн гривень

Дата: 18.12.2019 16:56

Упродовж січня-листопада цього року до загального фонду державного бюджету платники податків Тернопільщини перерахували 257 млн грн військового збору. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький.

Посадовець констатував, що надходження перевищили очікувані на майже 7,8 млн грн або плюс 3,1 відсотка. «Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного збору зросли на 40,4 млн гривень», – зазначив очільник податкового відомства.

Лише у листопаді платники Тернопілля спрямували на потреби армії 24,4 млн грн військового збору. Приріст цього платежу до аналогічного періоду минулого року склав 1,1 млн грн або 4,9 відсотка.

Валерій Лісницький також нагадав, що військовий збір було впроваджено в Україні з серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

«Необхідно мати на увазі, що українська армія отримуватиме стабільні кошти для вирішення нагальних питань лише завдяки легальній праці, – зазначив Валерій Лісницький. – Тому закликаю роботодавців не допускати фактів «тіньової» зайнятості. Адже не оформлені належним чином трудові відносини позбавляють соціальних гарантій найманих працівників, знижують доходи бюджетів, а відтак і можливість зміцнення обороноздатності країни».

Тернопільське управління