квітень-грудень 2019 року

Платники Тернопільщини спрямували до бюджету понад 6,5 млрд гривень

«На 841,4 млн грн порівняно з січнем-листопадом минулого року цьогоріч зросли надходження до Зведеного бюджету України від платників Тернопільщини. Адже за одинадцять місяців цього року вони спрямували до казни 6 млрд 539,5 млн грн податків та зборів», – про це повідомив виконувач обов’язків начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький.

15:40 09.12.2019

За переобладнання авто на газ у податковій службі допоможуть повернути частину витрат

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області нагадує, що згідно із п. п. 166.3.7 п. 166.3 ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.

15:39 09.12.2019

Запуск програмних реєстраторів розрахункових операцій: #пРРОсто

Тернопільське управління Головного управління ДПС у Тернопільській області продовжує інформаційно-роз‘яснювальну кампанію щодо програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО), застосування яких передбачено нещодавно прийнятим законодавством.

15:39 09.12.2019

До місцевих скарбниць Тернопілля сплатили понад 3,9 млрд грн податків

До місцевих бюджетів Тернопілля платники податків перерахували 3 млрд 911,6 млн грн платежів у січні-листопаді цього року. «Це перевищило очікувані надходження на 6,2 відсотка. Відтак бюджети додатково отримали 227 млн гривень», – зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький. Порівняно з січнем-листопадом 2018 року сплата зросла на 640,7 млн грн або на 19,6 відсотка.

15:38 09.12.2019

До місцевих скарбниць Тернопільщини сплатили 345,7 млн грн земельної плати

Упродовж одинадцяти місяців 2019 року платники податків спрямували до місцевих бюджетів Тернопільщини 345,7 млн грн плати за землю. Це перевищило очікувані надходження на 18,8 відсотка. Відтак бюджети додатково отримали 54,6 млн гривень. Приріст цього платежу до січня-листопада минулого року склав 21,4 відсотка або плюс 61 млн гривень.

15:38 09.12.2019

Готівкові розрахунки одного підприємства з іншим підприємством на протязі дня: гранична межа

Відповідно до п. 6 розд. ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року №148 (далі – Положення №148), суб’єкти господарювання мають право здійснювати розрахунки готівкою протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами, зокрема, між собою – у розмірі до 10000 (десяти тисяч) грн уключно.

09:10 03.12.2019

Аферисти просять «допомоги» податковій. Не піддавайтесь на провокації!

На Тернопільщині знову активізувалися шахраї. Вони, вдаючи посадових осіб територіальних органів ДПС у Тернопільській області, телефонують до керівників підприємств, підприємців і вимагають матеріальної вигоди. Зокрема, неабияку активність зловмисників зафіксовано днями на Бережанщині, зокрема у райцентрі. Невідомі особи телефонують із номера 0986452556 до платників податків, звертаючись з проханням надати фінансову допомогу.

09:09 03.12.2019

Акт виконаних робіт (наданих послуг) при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності: вимоги до оформлення

Відповідно до ст. 13 Закону України від 21 червня 2018 року № 2473-VIII «Про валюту і валютні операції» при встановленні Національним банком України (далі – НБУ) граничного строку розрахунків за операціями резидентів з експорту товарів грошові кошти підлягають зарахуванню на рахунки резидентів у банках України у строки, зазначені в договорах, але не пізніше строку та в обсязі, встановлених НБУ. Строк виплати заборгованості обчислюється з дня митного оформлення продукції, що експортується, а в разі експорту робіт, послуг, прав інтелектуальної власності та (або) інших немайнових прав – з дня оформлення у письмовій формі (у паперовому або електронному вигляді) акта, рахунка (інвойсу) або іншого документа, що засвідчує їх надання.

09:09 03.12.2019