2020 рік

У середу, 29 липня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

08:47 27.07.2020

Відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області на якому підбили підсумки роботи за І півріччя 2020 року

Відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про підсумки роботи Головного управління за І півріччя 2020 року.

08:47 27.07.2020

Про пенсійні справи у телефонному режимі

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області продовжують надавати консультаційну допомогу населенню з питань пенсійного забезпечення у телефонному режимі.

16:54 23.07.2020

Жителі Тернопільщини отримують відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення у телефонному режимі

Відбулись прямі телефонні лінії для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя, під час яких громадяни мали можливість звернутися із своїми питаннями до фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

09:11 21.07.2020

Відбудеться пряма телефонна лінія

В середу, 22 липня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

09:10 21.07.2020

Відбудеться пряма телефонна лінія

В понеділок, 20 липня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

12:35 17.07.2020

Отримуйте відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення – в телефонному режимі!

В п’ятницю, 17 липня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

15:33 15.07.2020

Про перерахунок пенсій з 01 липня 2020 року під час години прямої телефонної лінії

Жителі області мали нагоду дізнатися про останні зміни у пенсійному законодавстві та оперативно вирішити питання, які їх турбували під час прямої телефонної лінії із начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігорем Москаликом.

10:48 13.07.2020

Електронне пенсійне посвідчення та переваги його використання

Електронне пенсійне посвідчення – це пластикова картка, яка поєднує в собі одночасно функції як пенсійного посвідчення з відповідними персональними даними особи так і банківську картку, на яку надходять пенсійні виплати. З його допомогою можна не тільки отримати пенсію, а й просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до інших онлайн-послуг.

17:15 09.07.2020