2020 рік

В умовах карантину – консультації у телефонному режимі

В умовах карантину та з метою запобігання поширенню вірусної інфекції, керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області проводить прямі телефонні лінії для надання консультацій жителям Тернопільщини у телефонному режимі.

16:38 30.11.2020

Про важливість легального працевлаштування в рамках флешмобу

На підтримку легальної зайнятості та недопущення отримання заробітної плати «в конвертах» фахівці Головного управління Пенсійного фонду в Тернопільській області провели на центральних вулицях Бережан, Зборова, Монастириська та Тернополя флешмоби.

16:37 30.11.2020

Про перерахунки пенсій з 1 грудня 2020 року

З 1 грудня 2020 року у зв`язку з підвищенням показників прожиткового мінімуму у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» та встановленням розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб в сумі 1769 грн.  в області перераховано пенсії 246108 особам. Внаслідок перерахунку розмір пенсій збільшився для 152335 осіб (61,9 відсотка від кількості перерахованих).Для решти осіб розмір пенсії не змінився (93773, або 38,1 відсотки від кількості перерахованих). Середній розмір підвищення становить  37,82 грн. З 1 грудня 2020 мінімальний розмір пенсійної виплати становить 1769 грн.

17:11 25.11.2020

Кваліфіковані консультації у телефонному режимі

В умовах карантину, спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області систематично проводять прямі телефонні лінії для забезпечення надання громадянам консультацій щодо пенсійного забезпечення не виходячи з дому.

17:09 25.11.2020

Відбудеться пряма телефонна лінія

В середу, 25 листопада 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

15:47 23.11.2020

Відбудеться пряма телефонна лінія

У вівторок, 10 листопада 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

14:00 06.11.2020

Проведено пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення

Надання жителям області консультацій та роз’яснень з питань пенсійного забезпечення залишається серед пріоритетів діяльності Головного управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області. В умовах карантину, роз’яснювальна робота з цих питань дещо змінилась - спілкування з громадянами відбувається у телефонному режимі. Тому керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області щотижнево проводять прямі телефонні гарячі лінії.

14:55 05.11.2020

Фахівці Фонду консультують громадян у телефонному режимі

Для отримання фахових консультацій щодо пенсійного забезпечення, спеціалісти Головного управління Пенсійного  фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя.

14:54 05.11.2020

Отримуйте відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення – в телефонному режимі

В четвер, 05 листопада 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

11:46 04.11.2020

Відбудеться пряма телефонна лінія

У вівторок, 27 жовтня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

11:03 23.10.2020