2020 рік

Уряд запровадив експериментальний проект щодо дистанційної оплати житлово-комунальних послуг одержувачами пенсій та грошової допомоги

Громадяни, які отримують пенсії та грошові допомоги через банківські установи, зможуть дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.

14:05 14.04.2020

Пенсії буде проіндексовано у травні 2020 року

1 квітня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову      № 251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”, яка регулює питання проведення індексації пенсій у 2020 році.

14:04 14.04.2020

Перерахунок пенсій для 80-річних пенсіонерів

1 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

14:03 14.04.2020

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ЩОДО ЗАПЛАНОВАНИХ ПЕРЕРАХУНКІВ ПЕНСІЙ, КОМПЕНСАЦІЙ, ДОПЛАТ

1 квітня, під час засідання Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

15:13 07.04.2020

Актуальна інформація для роботодавців та застрахованих осіб!

Нагадуємо, що з 1 січня 2020 року право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 27 років (кожного наступного року кількість необхідних років страхового стажу буде збільшуватися на 1 рік та з 1 січня 2028 року становитиме 35 років). Для зарахування повного місяця до стажу необхідна сплата страхового внеску, у розмірі – не менше мінімального, з 01.01.2020 – 1039,06 грн.

11:42 31.03.2020

Під час карантину – відповіді на запитання в телефонному режимі!

Для надання кваліфікованих роз’яснень з питань пенсійного забезпечення в умовах карантину, спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Тернопільського, Кременецького та Бучацького районів.

14:49 27.03.2020

Як проводиться перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Порядок проведення перерахунку пенсій особам, які після призначення (перерахунку) пенсій продовжують працювати, встановлено частиною четвертою ст. 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

14:48 27.03.2020

Відбудуться прямі телефонні лінії

У п’ятницю, 27 березня 2020 року, з 10 до 11 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільського, Монастририського, Кременецького та Бучацького районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

15:50 25.03.2020

В умовах карантину - послуги Пенсійного фонду онлайн!

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області наголошує, що в Пенсійному фонді України діє сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Вебпорталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

15:48 25.03.2020