2020 рік

Про пенсійні справи – на прямій телефонній лінії

Відбулись прямі телефонні лінії для жителів Бережанського,Зборівського і Монастириського районів та міста Тернополя, під час яких громадяни мали можливість звернутися із своїми питаннями до фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

16:29 21.12.2020

Увага! Змінено адресу прийому громадян відділом обслуговування громадян № 11 (сервісний центр м. Тернопіль)

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що з 21 грудня 2020 року прийом громадян міста Тернополя буде проводитися за адресою вул. Лисенка, 1, м. Тернопіль.

10:57 16.12.2020

Отримуйте відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення – в телефонному режимі!

У четвер, 17 грудня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

15:56 15.12.2020

Про останні зміни в пенсійному забезпеченні у телефонному режимі

З метою більш тісного спілкування з громадянами спеціалісти Головного управління Пенсійного  фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Підволочиського, Лановецького, Теребовлянського та Тернопільського районів.

16:02 10.12.2020

Відбудеться пряма телефонна лінія

В середу, 25 листопада 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

09:54 08.12.2020

Жителі області отримують фахові консультації у телефонному режимі

Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області         Галина Скрепецька провела пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення громадян.

09:53 08.12.2020

Спеціалісти Головного управління консультують громадян з питань пенсійного забезпечення під час прямої телефонної лінії

В черговий раз в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області відбулись прямі телефонні лінії для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя під час яких додзвонювачі мали нагоду дізнатися про зміни у пенсійному забезпеченні.

13:32 04.12.2020

В понеділок, 07 грудня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

15:03 03.12.2020

ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

У четвер, 03 грудня  2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

10:13 02.12.2020