2020 рік

Увага! Змінено графік роботи!

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на період дії карантину змінено режим роботи Головного управління Пенсійного фонду в Тернопільській області.                                                                              Встановлено початок робочого часу о 10 годині 00 хвилин. Кінець робочого часу у понеділок, вівторок, середу, четвер – о 19 годині 00 хвилин, п’ятницю – о 17 годині 45 хвилин. Обідня перерва – з 14 години 00 хвилин до 14 години 45 хвилин.

14:31 24.06.2020

Отримуйте відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення – в телефонному режимі!

В п’ятницю, 26 червня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

14:30 24.06.2020

Відбудеться пряма телефонна лінія

В середу, 24 червня 2020 року, з 10 до 11 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільського, Підволочиського, Теребовлянського та Лановецького районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

14:55 22.06.2020

Про пенсійне забезпечення – під час години прямої телефонної лінії

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик упродовж години спілкувався з мешканцями області щодо останніх змін у пенсійному забезпеченні у

15:52 19.06.2020

Жителі області отримують фахові консультації у телефонному режимі

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області відбулась пряма телефонна лінія з питань пенсійного забезпечення. На запитання додзвонювачів відповідав заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимир Івахов.

08:56 11.06.2020

Умови виходу на дострокову пенсію за віком матері, яка виховує дитину-інваліда

Статтею 115 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі –Закон)  передбачено, що матері осіб з інвалідністю з дитинства, які виховали їх до шестирічного віку мають право на призначення дострокової пенсії за віком  після досягнення 50 років та за наявності не менше 15 років страхового стажу. При цьому, до числа осіб з інвалідністю з дитинства належать також діти з інвалідністю віком до 16 років.

16:01 26.05.2020

Про індексацію пенсій з 01 травня 2020 року

Відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» для забезпечення індексації пенсії Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області проведено перерахунки пенсій з 1травня 2020 року, шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески

16:17 20.05.2020

Актуальне питання сьогодення - легалізація трудових відносин

Актуальними питаннями сьогодні для нашого суспільства є легалізація трудових відносин та боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах». Адже багато найманих працівників деколи свідомо погоджуються отримувати неофіційну заробітну плату. Буває, що заробітна плата працівника значно відрізняється від тієї, яка відображена у звітності із ЄСВ. Про це особа може дізнатися згодом, наприклад коли їй буде потрібна довідка про доходи  для отримання допомоги по безробіттю чи для пред'явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.

16:16 20.05.2020