П’ятдесят п’ята (позачергова) сесія Великогаївської сільської ради ОТГ

Дата: 17.09.2020 14:08

Фото без опису

17 вересня у залі засідань Великогаївської об’єднаної територіальної громади відбулася позачергова сесія депутатів Великогаївської сільської ради ОТГ. На розгляд депутатів пропонувалося 4 питання: про надання згоди на прийняття до комунальної власності Великогаївської сільської ради спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району, про внесення змін до місцевого бюджету Великогаївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, про внесення змін до рішення 51-ї (позачергової) сесії № 1152 від 14 липня 2020 року та різне.

Перед початком сесії голова Великогаївської сільської ради Олег Кохман виконав приємну місію і вручив  грамоти кращим спортсменам громади від імені  Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради та управління молоді та спорту ТОДА. З рук  голови нагороди отримали: Дмитро Коник (футболіст ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ), Дмитро Ізбянський (волейбол, неодноразовий переможець та призер районних і обласних змагань), Володимир Назарко (тренер з легкої атлетики) та Степан Гуля (начальник відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради ОТГ).