Всеукраїнські фінальні спортивні змагання серед об’єднаних територіальних громад

Дата: 24.09.2020 10:31

З 17 по 20 вересня 2020 року команда Великогаївської об’єднаної територіальної громади взяла участь у Всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях серед команд сільських та селищних об’єднаних територіальних громад присвячених 70-річчю ФСТ «Колос»,  які проходили у смт. Ворохта.

Наші спортсмени виступали у таких видах спорту як футзал, настільний теніс серед жінок і чоловіків, шахи, шашки та гирьового спорту. Наші футзалісти в підсумку вибороли 6 підсумкове місце, в настільному тенісі  Ізб’янський Сергій та Махіброда Віра зайняли  15 місце, в шахах Охотницький Віталій посів 16 місце, в шашках Хемій Таня знову здобула 10 місце, Бучинський Мирослав у гирьовому спорті зайняв 11 сходинку в заліку. В  загальному заліку наша команда зупинилася на 15 місці в Україні.

Вітаємо наших спортсменів, які боролися за честь Великогаївської громади на Всеукраїнському рівні, бажаємо здобути нові вершини.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку учасникам змагань і бажає неодноразово перемагати в майбутньому.