Книги – ріки, що наповнюють моря

Дата: 01.10.2019 09:59

Фото без описуВ останній день вересня у Великогаївській центральній бібліотеці відбулася зустріч у дружній атмосфері бібліотекарів Великогаївської об’єднаної територіальної громади з нагоди Всеукраїнського дня бібліотекаря.

Привітати працівників бібліотек прийшли: голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман, заступник голови Галина Кравчинюк, секретар Великогаївської сільської ради ОТГ Ірина Скочеляс, начальник фінансового відділу Великогаївської сільської ради Наталія Бойко, інспектор відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Володимир Чубатий. спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Оксана Римар, гуморист Орест Чоловічок, заслужений журналіст України Ониськів Михайло.

Голова Великогаївської громади Олег Кохман привітав бібліотекарів та наголосив на важливості даної професії, адже «Книга – джерело знань», побажав усім  міцного здоровя, вдячних та цікавих відвідувачів, а громада зробить усе можливе для покращення стану бібліотек, і на доказ цих слів вручив три ноутбуки на бібліотечні заклади с. Застінка, с. Скоморохи та с. Грабовець.

На продовження програми,  своїми спогадами поділився заслужений журналіст України Михайло Ониськів,  повеселив публіку, чудовими жартами, гуморист Орест Чоловічок, запальними піснями розважав працівник бібліотеки с. Дичків Віталій Слебедюк. А на завершення спеціаліст відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради ОТГ Оксана Римар провела квест серед бібліотекарів, під час якого вони відповідали на цікаві питання та виконували завдання.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман висловлює щиру подяку директору Великогаївської центральної бібліотеки Надії Приймі та  відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради ОТГ за організований захід, а також усім гостям, які підтримали даний захід своєю участю.