День працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2019 11:22

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич Великогаївської об´єднанної територіальної громади  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!

Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності!

Сподіваюсь і вірю, що це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів

Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!

З повагою

Великогаївський сільський голова                                                 Олег Кохман