У смт. Ворохта відбулись Всеукраїнські ігри серед об’єднаних громад

Дата: 23.09.2019 15:33

Фото без описуЗ 19 по 22 вересня 2019 року команда Великогаївської об’єднаної територіальної громади взяла участь у всеукраїнській спартакіаді ФСТ «Колос» серед об’єднаних громад, яка проходила у селищі Ворохта.

Наші спортсмени виступали у таких видах спорту як волейбол, настільний теніс серед жінок і чоловіків, шахи, шашки та гирьового спорту. Наші волейболісти вибороли 8 підсумкове місце, в настільному тенісі  задовільнилися  - 16, в шахах – 20, в шашках – 10 і найкраще серед у сіх виступив Мирослав Бучинський у гирьовому спорті, який зі 165 балами зайняв ІІІ підсумкове місце.  В  загальному заліку наша команда зупинилася на 16 місці в Україні.

Вітаємо наших атлетів та бажаємо здобути нові вершини,  адже цей рік можна вважати вдалим, для Великогаївської громади, яка виборола перше загальнокомандне місце і в Тернопільській області, і в Тернопільському районі.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку начальнику відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради ОТГ Степану Гулі, за організацію команди та учасникам, які представляли нашу громаду на цих змаганнях і бажає неодноразово перемагати у майбутньому.