березень-грудень 2019

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄСВ

Державна казначейська служба України звертає увагу платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ), що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку - 899998).

15:11 15.04.2019

З 1 квітня проведено черговий автоматизований перерахунок пенсій з урахуванням набутого страхового стажу

Другий рік поспіль органами Пенсійного фонду з 1 квітня без додаткового звернення особи здійснюється перерахунок пенсій на найбільш вигідних умовах тим особам, які на 1 березня року поточного року набули право на проведення перерахунку з урахуванням набутого ними страхового стажу.

15:21 12.04.2019

Про контроль за сплатою внесків – безробітним

Про електронні послуги - Веб-портал та СМС-інформування, за допомогою яких можливо здійснювати контроль за сплатою внесків йшлося під час чергової зустрічі спеціалістів Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області із безробітними в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

15:54 10.04.2019

День Пенсійного фонду у Настасівській ОТГ

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День Пенсійного фонду у селі Настасів. Метою таких заходів є наближення послуг до людей, надання консультацій та роз’яснень щодо пенсійного забезпечення.

15:48 10.04.2019

Пенсійний фонд України затвердив показник середньої заробітної плати (доходу) за січень 2019 року, який застосовуватимуть під час призначення пенсій

Цей показник на одну застраховану особу становить 8 186 гривень 94 копійки. Його застосовуватимуть для визначення коефіцієнта заробітної плати за січень 2019 року під час призначення пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування".

19:01 09.04.2019

Як зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України

Пенсійний фонд України надає можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на пенсійні права громадян, за допомогою ВЕБ-порталу. Кожному громадянину доцільно періодично перевіряти стан своєї пенсійної справи, отримавши відповіді на такі запитання: «Чи сплачує за мене роботодавець кошти до Пенсійного фонду?», «Чи вірно відображаються мої індивідуальні дані та обліковується моя заробітна плата в органах Пенсійному фонду?», «Який страховий стаж я здобув?».

19:01 09.04.2019

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ЗАХИЩАЄ ПРАВА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ І ПОСТІЙНО РОЗШИРЮЄ СПЕКТР НАДАННЯ ПОСЛУГ

Із 2000 року в Україні діє реєстр застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, який веде Пенсійний фонд України і в якому накопичено значний обсяг інформації про застрахованих осіб. Ця інформація використовується не лише для призначення пенсій, але і всіх видів державної соціальної допомоги та субсидій, для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг тощо.

19:00 09.04.2019

Легалізація заробітної плати - розмір майбутньої пенсії

Досягнувши пенсійного віку, призначивши пенсію, людина чекає на її підвищення. І це нормально та  закономірно. Але хочеться ще раз нагадати - щоб отримувати пенсію в більшому розмірі, треба потурбуватися про це з молодих літ. Адже, пізніше, змінити деякі факти трудової діяльності вже неможливо.

Про право на одноразову доплату до пенсій з 01 березня 2019 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 №124 «Про проведення індексації пенсій у 2019 році» (далі - постанова №124) з 01.03.2019 передбачено встановлення одноразової доплати до пенсії в сумі 2410,17 грн (прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, визначений на 01.01.2019, збільшений на коефіцієнт 1,61) для осіб, яким пенсія призначена за Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон 1058), які мають страховий стаж, передбачений абзацом 1 частини 1 статті 28 Закону 1058 ( в залежності від дати виходу на пенсію (до 01.10.2011 або після цієї дати), розмір пенсії яких (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат (крім пенсій за особливі заслуги перед Україною, доплати до 100 грн, передбаченою постановою №124) станом на 01.03.2019 не перевищує 40% від мінімальної заробітної плати станом на 01.01.2019 (1669,20 грн).