До уваги бухгалтерів!

Дата: 27.11.2019 17:16

На Вебпорталі Пенсійного фонду України функціонує кабінет страхувальника, де надано можливість роботодавцям отримувати інформацію для розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівника (лікарняні). Первинні дані для розрахунку (страховий стаж та розмір заробітної плати) раніше надавали самі працівники. Для цього вони звертались до управлінь Пенсійного фонду за довідками. Тепер процедура отримання необхідних відомостей значно спрощується.

Увійти до кабінету роботодавець може через електронний цифровий підпис (ЕЦП). З інструкцією щодо реєстрації на Вебпорталі та входу в особистий кабінет за дапомогою ЕЦП можна ознайомитись на сайті portal.pfu.gov.ua в інформаційному полі «Як зареєструватися».

У кабінеті можна також переглянути відомості про звітність щодо сплати ЄСВ та багато іншої корисної інформації. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів і рекомендації щодо усунення неточностей.

Пропонуємо Вам скористатися перевагами Вебпорталу Пенсійного фонду України.

Начальник Головного управління                                            Ігор Москалик