березень-грудень 2019

Контролюйте сплату внесків і зарахування стажу за допомогою Веб-порталу

Одним із засобів дистанційного обслуговування громадян є Веб-портал електронних послуг ПФУ, кількість користувачів якого невпинно зростає. Серед них не тільки пенсіонери, а й застраховані особи та страхувальники, адже Фонд зосередив у своїй потужній базі даних інформацію не тільки з пенсійного забезпечення, а й зі сплати єдиного соціального внеску роботодавцями, зарахування страхового стажу кожній із застрахованих осіб тошо. На цьому популярному електронному сервісі пенсійної служби не виходячи з дому можна дізнатися про:

15:10 07.05.2019

Легальна зайнятість – соціальний захист

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

15:10 07.05.2019

Жителі Тернопільщини отримують консультації у телефонному режимі

Перший заступник начальника Тернопільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ніна Банзерук поспілкувалася з жителями міста Тернополя та Тернопільського району в режимі «прямої телефонної гарячої лінії».

15:12 25.04.2019

Про контроль за даними що впливають на пенсійні права - безробітним

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області проводить тісну співрацю із Тернопільським міськрайонним центром зайнятості щодо переваг оформлення трудових відносин.

15:06 25.04.2019

Відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія»

З метою вдосконалення роботи органів Пенсійного фонду України в Тернопільській області в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами міста Тернополя та Тернопільського району:

16:57 22.04.2019