Під час карантину – відповіді на запитання в телефонному режимі!

Дата: 27.03.2020 14:49

Для надання кваліфікованих роз’яснень з питань пенсійного забезпечення в умовах карантину, спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Тернопільського, Кременецького та Бучацького районів.

Додзвонювачі цікавилися питаннями щодо перерахунку пенсійних виплат, контактної інформації для отримання консультацій у телефонному режимі, порядку оформлення допомоги на поховання, мінімального страхового стажу, який необхідно мати для призначення пенсії, тощо.

Представники Фонду наголосили громадянам про роботу вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України та мобільний додаток «Пенсійний фонд». За допомогою даних електронних сервісів, під час карантину, громадяни мають змогу отримати ряд послуг вдома, не звертаючись до територіальних управлінь особисто.

Фото без опису

Начальник Головного управління                                       Ігор Москалик

Галина Скрепецька  (067) 378 72 72

Юлія Талалай (0352) 25 37 02