ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ЩОДО ЗАПЛАНОВАНИХ ПЕРЕРАХУНКІВ ПЕНСІЙ, КОМПЕНСАЦІЙ, ДОПЛАТ

Дата: 07.04.2020 15:13

1 квітня, під час засідання Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

• Рішенням Уряду передбачено, що з 1 квітня 2020 року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років та у яких розмір пенсії не перевищує 9205,19 гривень буде встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 грн. Пенсіонерам, яким 80 років виповниться після 1 квітня 2020 року, щомісячна компенсація буде встановлюватись з дати досягнення такого віку.
  • Також, для старших за 80 років жінок, із страховим стажем 20 років, а для чоловіків, із стажем 25 років, які отримують пенсію призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», встановлять мінімальну пенсію 2600 гривень.
  • Окрім того, у квітні 2020 року для пенсіонерів, що отримують пенсії менше 5 000 гривень передбачено виплату одноразової грошової допомоги в сумі 1000 грн.

Виплата буде розпочата невідкладно після внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік”

• Крім того, визначено дату проведення індексації пенсій у 2020 році: це – 1 травня.

Головне управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області повідомляє, що усі перерахунки буде здійснено автоматично, за матеріалами пенсійних справ.

Звертатись до Головного управління з заявами про проведення перерахунків не потрібно.

Виплата перерахованих пенсій, компенсацій, грошової допомоги буде проведена в установленому порядку через уповноважені банки та поштові відділення зв’язку.

Начальник Головного управління                                        Ігор Москалик

Алла Якубовська (0352) 52 07 59

Володимир Івахов (0352) 43 49 50