Результати голосування за проекти

Дата: 10.12.2018 08:50

5 грудня 2018р. у Великогаївській сільській раді відбулося 3 засідання робочої групи - постійно діючого колегіального консультативно-дорадчого органу у складі:

голови комісії

Поглод  Н.В.;

заступника голови комісії

Кічули С.В.;

секретаря комісії

Семанчик В.А.

членів комісії:

Зазуляк І.Є.,

Семирко І.В.,

Дерлиця У.С.,

Майка О.Р.

по підрахунку голосів поданих проектів громадського бюджету Великогаївської сільської ради.

Нагадаємо, 1 грудня 2018 року завершився етап голосування за 17 проектів, які були допущені профільними відділами Великогаївської сільської ради на конкурс програми «Громадський бюджет Великогаївської ОТГ». Голосування відбувалося у шести старостинських округах, у приміщенні Великогаївської сільської ради та в електронній системі  на сайті https://velykogaivska-gromada.gov.ua/. На засіданні відзначили високу активність мешканців громади. Так, всього проголосувало 3250 громадян, з них онлайн – 105 голосів та на паперових бланках – 3145 голосів. Положенням про «Громадський бюджет» визначено 1 великий та 3 малих проекти, які набирають найбільшу кількість голосів – визначаються переможцями та переходять на етап реалізації. Робочою групою згідно голосів мешканців громади визначено:

Результати підрахунку голосів «Громадський бюджет Великогаївської ОТГ»

Назва проекту

Бюджет/

гривень

Кількість голосів

Місце

1

«Будівництво дитячого майданчику»; Тип проекту: великий; Категорія: Благоустрій територій; Автор проекту: Ленчук-сиротюк Ганна Федорівна.

193390

100

2

«Спортивний майданчик для занять мініфутболом»;Тип проекту: великий; Категорія: Спорт;  Автор проекту: Пида Віктор Петрович.

31

3

«Вуличні тренажери»; Тип проекту: малий; Категорія: Спорт; Автор проекту:Дмитерко Марія Йосипівна.

48432

806

І

4

«Встановлення бруківки на подвір’ї школи»; Тип проекту: великий; Категорія: Благоустрій території; Автор проекту: Костик Оксана Миколаївна.

171500

805

І

5

«Облаштування доріжки до спортивного майданчика школи»; Тип проекту: малий; Категорія: Благоустрій території;  Автор проекту:Костик Оксана Миколаївна

62850

5

6

«Шкільне радіо»; Тип проекту: малий; Категорія: Освіта; Автор проекту: Глуха Антоніна Богданівна

50000

157

ІІІ

7

«Сучасне звукове обладнання для школи»; Тип проекту: великий; Категорія: Культура, туризм, молодіжний простір; Автор проекту: Пелехата Марія Кирилівна

100000

110

8

«Хаб кімната»; Тип проекту: великий; Категорія: Культура, туризм, молодіжний простір; Автор проекту: Чорна Галина Євстахівна.

0

9

«Спортивно-тринажерний майданчик»; Тип проекту: великий; Категорія: Спорт; Автор проекту: Мних Ольга Степанівна.

100000

115

10

«Дітям сьогодення потрібна комп’ютеризована техніка»; Тип проекту: великий; Категорія: Освіта;Автор проекту: Фортуна Світлана Юріївна.

95000

0

11

«Велопарковка на території шкіл громади»; Тип проекту: малий;Категорія: Благоустрій території; Автор проекту: Сербіна Мар’яна Петрівна.

50000

190

ІІ

12

«Вікна у спорт залі Дичківська філія «НВК ЗОШ І –ІІІ ступенів – ДНЗ с.В.Гаї»; Тип проекту: великий; Категорія: Освіта; Автор проекту: Назарко Володимир Васильич.

67500

246

13

«Встановлення спортивно – дитячого майданчика та окультурення історичної пам’ятки у селі В.Гаї. Створення «Парку Відрдження»» ; Тип проекту: великий; Категорія: Культура, туризм, молодіжний простір; Автор проекту: Олійник Леся Йосипівна.

107

14

«Сучасна шкільна їдальня»; Тип проекту: малий; Категорія: Освіта; Автор проекту: Литвинко Галина Степанівна.

34000

2

15

«Облаштування спортивного майданчика в с.Застінка»; Тип проекту:великий;  Категорія: Спорт; Автор проекту: Стечишин Богдан Михайлович.

459

16

«Здорова, щаслива дитина – успішна країна! »; Тип проекту: великий; Категорія: Спорт; Автор проекту: Калушка Тетяна Петрівна.

196062

87

17

«Creativespase»; Тип проекту:великий; Категорія: Культура, туризм, молодіжний простір; Автор проекту: Цьомик Олександра Володимирівна.