14 грудня - день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2018 09:50

Фото без описуВшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми, жителі Великогаївської об’єднаної територіальної громади, схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Низький Вам уклін за мужність і героїзм та силу духу, проявлені при подоланні наслідків ядерної аварії. Вічна пам'ять і шана тим, чиє життя обірвав смертоносний атом!

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній станції, від імені жителів Великогаївської громади бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров'я, терпіння, щастя і великої удачі, шани і щирої поваги від людей і держави! Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

З повагою голова

Великогаївської об’єднаної територіальної громади                                           Олег Кохман