Підбиття підсумків голосування за проекти на громадський бюджет 2019 року.

Дата: 10.12.2018 17:54

Фото без опису10 грудня 2018 року в Залі засідань Великогаївської сільської ради відбулося засідання робочої групи, щодо  підведення підсумків голосування за проекти  на громадський бюджет Великогаївської об’єднаної територіальної громади 2019 року.

Згідно  висновків робочої групи - постійно діючого колегіального консультативно-дорадчого органу, який на нараді представляла секретар Віта Семанчик  перше місце з кількістю у 805 голосів виборов проект «Встановлення бруківки на подвір’ї школи» тип проекту: великий; автор проекту:Костик Оксана Миколаївна. с. Баворів.

Серед малих проектів перемогу здобув проект «Вуличні тренажери»; автор проекту:Дмитерко Марія Йосипівна з кількістю 806 голосів с. Баворів, друге місце одержав проект: «Велопарковка на території шкіл громади»;  автор проекту: Сербіна Мар’яна Петрівна з кількістю 190 голосів с. Великі Гаї та третє місце «Шкільне радіо» автор проекту: Глуха Антоніна Богданівна з кількістю 157 голосів с. Товстолуг.

На завершення голова Великогаївської сільської ради Олег Кохман подякував усім хто спробував свої сили у написанні проектів, привітав  та запевнив переможців, що всі проекти переможців будуть  реалізовуватися у 2019 році.