У с. Великі Гаї до 205-ої річниці від Дня народження великого Кобзаря відбувся святковий концерт.

Дата: 11.03.2019 12:37

Фото без опису 10 березня 2019 року у Актовому залі Великогаївської ЗОШ І-ІІІст. відбувся святковий концерт до вшанування 205 річниці з Дня Народження Тараса Шевченка «Відчуй себе частиною Великої нації, вшановуй свої традиції».

За участі дітей та вчителів Великогаївської школи та Народного Аматорського хору «Великі Гаї»( керівник Іван Виспінський) відбувся показ вистави «Галицьке Весілля», в якій учасники нагадали глядачам про весільні традиції західної України.

Зі словами вдячності до присутніх звернувся голова Великогаївської громади Олег Кохман, який подякував юним акторам та досвідченим хористам за прекрасний захід і виразив сподівання на продовження співпраці між молоддю та старшим поколінням у нашій громаді.