квітень-грудень 2019 року

Тонкощі заповнення розділів «Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях» та «Відомості про контрольовані операції» Додатка до Звіту про контрольовані операції

Форму Звіту про контрольовані операції (далі – Звіт) та Порядок складання Звіту (далі – Порядок) затверджено наказом Міністерства фінансів України від 18.01.2016 №8.

11:33 27.09.2019

Стаціонарне джерело забруднення надано в оренду: хто заплатить за здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Головне управління ДПС у Тернопільській області повідомляє, що відповідно до п. п. 240.1.1 п. 240.1 ст. 240 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платниками екологічного податку є суб’єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються, зокрема викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.

11:32 27.09.2019

Податку на прибуток – плюс 16,6 млн гривень

Упродовж січня-серпня 2019 року платники податків Тернопілля сплатили до Зведеного бюджету України 195,3 млн грн податку на прибуток. Понад 89 відсотків від надходження отримав державний бюджет та 11 відсотків – місцеві, а це відповідно 174,5 млн грн та 20,8 млн гривень. Сума сплаченого платежу перевищила очікувані надходження на 9,5 відсотка. Відтак бюджет додатково отримав 16,6 млн грн податку на прибуток підприємств.

11:31 27.09.2019

Надходження від митних платежів суттєво зросли

Упродовж січня-серпня 2019 року Тернопільська митниця ДФС до Державного бюджету України спрямувала 1 млрд 552 млн грн, що на 571 млн грн або на 58 відс. більше, ніж у звітному періоді минулого року.

11:31 27.09.2019

На Тернопіллі найчастіше декларують спадщину та дарування

Свій конституційний обов’язок щодо декларування доходів з початку 2019 року вже виконали 11 734 мешканці Тернопільщини. Порівняно з минулим роком кількість декларантів зросла на 2 747. Про отримані минулоріч неоподатковані доходи заявили 7 025 мешканців області. Правом на податкову знижку за цей період скористалися 4 709 осіб.

11:30 27.09.2019

Інформація про зареєстровані/скасовані РК: як отримати суб’єкту господарювання

Згідно зі ст. 2 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон) розрахункова книжка – це належним чином зброшурована та прошнурована книжка, зареєстрована в контролюючих органах, що містить номерні розрахункові квитанції, які видаються покупцям у визначених Законом випадках, коли не застосовуються реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО).

11:25 27.09.2019

Інформацію про стан розрахунків з бюджетом, отриману через ЕК, можна використати при оскарженні рішень

Відповідно до п. 56.1 ст. 56 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.

11:25 27.09.2019

Земельна ділянка надана для ведення фермерського господарства: хто платить земельний податок

Підпунктом 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначено, що плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

11:24 27.09.2019