квітень-грудень 2019 року

За продаж тютюну неповнолітнім позбавили ліцензій

На території Тернопільської області здійснюють діяльність 8 підприємств-виробників підакцизної продукції, які є платниками акцизного податку до Державного бюджету. Впродовж січня-вересня 2019 року вони сплатили до державного бюджету 27,9 млн грн акцизного податку. Зокрема, від виробництва горілчаної продукції до казни надійшло 11,5 млн грн цього платежу, від виробництва пива – 15,2 млн грн, переобладнання транспортних засобів – 1,2 млн гривень.

16:46 16.10.2019

До місцевих скарбниць Тернопільщини перерахували майже три мільярди податку на доходи фізичних осіб

Упродовж січня-вересня 2019 року платники Тернопільщини сплатили 2 млрд 808,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного платежу зросли на 523 млн 538,2 тис. грн або плюс майже 23 відсотки.

16:45 16.10.2019

Довідка за формою №34-ОПП: кому нададуть контролери та термін її дії

Відповідно до пункту 64.1 статі 64 та пункту 65.1 статті 65 Податкового кодексу України взяття на облік за основним місцем обліку юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів та самозайнятих осіб як платників податків та зборів у контролюючих органах здійснюється на підставі відомостей, наданих державним реєстратором згідно із Законом України від 15 травня 2003 року №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» (далі – Закон №755).

16:45 16.10.2019

Встановлення енергоефективного обладнання: коли реєструвати підприємця?

Господарський кодекс України визначає основні засади господарювання в Україні і регулює господарські відносини, що виникають у процесі організації та здійснення господарської діяльності між суб’єктами господарювання, а також між цими суб’єктами та іншими учасниками відносин у сфері господарювання (далі – ГКУ).

16:44 16.10.2019

Дані для заповнення юридичною особою розрахунку частки сільськогосподарського товаровиробництва

Відповідно до п. п. 298.8.1 п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) сільськогосподарські товаровиробники для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку подають до 20 лютого поточного року, зокрема, розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва (юридичні особи) – контролюючим органам за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок за формою, затвердженою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

16:27 08.10.2019

Електронний ключ нададуть на безоплатній основі

Відповідно до положень Регламенту Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДПС (далі – КН ЕДП ІДД ДПС) кваліфіковані сертифікати відкритих ключів надаються виключно в електронному вигляді шляхом їх розміщення на офіційному інформаційному ресурсі КН ЕДП ІДД ДПС (http://acskidd.gov.ua).

16:27 08.10.2019

Акцизну звітність за новою формою подають за вересень

Наказом Міністерства фінансів України від 08.05.2019 №189 «Про затвердження Змін до форми декларації акцизного податку та Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку» (далі – Наказ №189) внесено зміни до форми податкової декларації акцизного податку, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №14.

16:26 08.10.2019

Щодо видачі ліцензій на виробництво, зберігання, роздрібну та оптову торгівлю пальним філії або іншому відокремленому підрозділу

Головне управління ДПС у Тернопільській області зазначає, що основні засади державної політики щодо ліцензування діяльності суб’єктів господарювання, які здійснюють, зокрема, виробництво, зберігання, оптову та роздрібну торгівлю пальним визначено Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

Бізнес Тернопільщини спрямував до зведеного бюджету майже 5,2 млрд гривень

Платники податків Тернопілля спрямували до Зведеного бюджету України 5 млрд 160,3 млн грн податків та зборів упродовж січня-вересня цього року. Порівняно з відповідним минулорічним періодом приріст склав 736,8 млн грн або на 16,7 відсотка більше.