Затверджено розміри травневих виплат для ветеранів

Дата: 15.04.2019 15:13

Ветеранам, дітям війни, в'язням концтаборів та постраждалим учасникам Революції Гідності виплатять в травні одноразову допомогу.

Кабінет міністрів у затвердив одноразові виплати ветеранам війни в травні 2019 року. Згідно з розпорядженням, Мінсоцполітики доручено здійснити нарахування виплат до 5 травня.

Зокрема, особам з інвалідністю внаслідок війни, малолітнім в'язням концтаборів передбачена виплата у розмірі 3850 грн - для I групи інвалідності;

3400 грн - для II групи і 2950 грн для III групи.

Учасники бойових дій, постраждалі учасники Революції гідності і діти, народжені в місцях позбавлення волі батьків, отримають по 1925 гривень одноразової виплати.

За особливі заслуги перед батьківщиною передбачена виплата у розмірі 3850 грн.

Члени сімей загиблих на війні, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю, які не одружилися вдруге – 840 грн; учасникам війни та колишнім в'язням концентраційних таборів, остарбайтерам, дітям партизанів та інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу – 530 грн.

Галина Гумницька

Заступник начальника