Флешмоб-акції щодо легалізації трудових відносин

Дата: 17.12.2020 09:01

Головним завданням проведення флешмоб-акцій є привернення уваги громадкості до питань детінізації заробітної плати та легалізації трудових відносин.

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові флешмоби для жителів Підволочиського, Теребовлянського, Лановецького та Тернопільського районів.

Фахівці Фонду роз’яснили жителям міст про пряму залежність права на отримання соціальних виплат і пенсійного забезпечення від набутого страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати. Наголосили, що відповідно до вимог чинного законодавства, до страхового стажу зараховуються тільки ті періоди трудової діяльності, за які повністю сплачено єдиний внесок у розмірі, не меншому за встановлений законом мінімальний, з 01 вересня 2020 року він становить 1100,00 грн.

Також, представники Фонду ознайомили присутніх з вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України та поінформували про те, що зареєструвавшись на ньому, громадяни мають можливість, не виходячи з дому, використовуючи можливості мережі інтернет, відслідковувати правильність і повноту інформації щодо сплати єдиного соціального внеску та зарахування страхового стажу.

Головне управління
Пенсійного фонду України